بازگشت به صفحه اول  
 
 

 

پیام آقایان ادیب برومند و دکتر حسین موسویان به پنجمین کنگره سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور، کنگره دکتر حسین فاطمی و قدردانی کنگره از ارسال پیامها

پیام آقای ادیب برومند، رئیس شورای مرکزی و هیات رهبری جبهه ملی ایران

به نام خداوند جان وخرد

دوستان و همفکران ارجمند خارج کشور

از این که برای تشکیل یک کنگره به منظور تجدید عهد واثبات وفاداری خود نسبت به هدف های عالی جبهه ملی ایران اقدام فرموده اید، مراتب سپاس و خوشوقتی خویش را به عرض آن دوستان و همفکران محترم می رسانم. و توفیق یزدانی برای یکایک اعضای گرامی کنگره آرزو میکنم.

بدیهی است در روزگار پرآشوب کنونی دلبستگی به هدفهای این جبهه که همواره پاسدار استقلال ایران و سربلندی ملت شرافتمندش بوده است بر همگان یک وظیفه مقدس وجدانی و ملی است که درخور آفرین گویی و سپاسمندی زادگان و دلبستگان این آب و خاک اهورایی بوده و خواهد بود. امیدوارم همگان در راستای هدفهای خجسته قرین موفقیت باشند و آینده درخشانی را برای میهن عزیز پایه ریزی نمایند.

10 آذر 1395

مسئول شورای مرکزی جبهه ملی ایران

ادیب برومند

*****

پیام آقای دکتر حسین موسویان، رئیس هیئت اجرائیه و مسئول تشکیلات جبهه ملی ایران

به نام خدا، به نام ایران و به نام آزادی

 

دریافت خبر تشکیل کنگره سازمان های جبهه ملی ایران در خارج از کشور در تاریخ بیستم آذر ماه 1395 موجب خوشوقتی و سرافرازی همه ی علاقمندان این سازمان گردید. اینجانب تشکیل این کنگره را به همه شرکت کنندگان ارجمند و مسئولان تشکیلاتی سازمان های جبهه ملی ایران خارج از کشور تبریک و تهنیت عرض میکنم.

کنگره شما در دورانی برگزار می شود که صحنه سیاسی جهان بسیار پرتنش و متلاطم و آبستن حوادثی غیرقابل پیش بینی است. و منطقه ما یعنی خاورمیانه در کانون اصلی مناقشات و کشمکش های قدرت های جهانی رقیب، قرار دارد. و لاجرم میهن عزیز ما ایران هم نمیتواند از اثرات این منازعات کاملا دور و برکنار باشد. لذا وجود سازمان های اصیل، غیر وابسته و مردمی با اعتقاد به استقلال، آزادی، عدالت اجتماعی وجدایی دین از حکومت مانند جبهه ملی ایران جهت حفظ و صیانت از کیان ملی و روشنی آینده کشور بسیار مفید و سودمند و ضروری است. امری که توسط هیئت حاکمه جمهوری اسلامی درک نشده و نمی شود و به شیوه های مختلف به جلوگیری از فعالیت جبهه ملی ایران و سرکوب آن مبادرت مینماید.

اینجانب موفقیت کنگره شما را که گامی در جهت اعتلای تشکیلات جبهه ملی ایران در خارج از کشور است آرزو می نمایم.

19 آذر ماه 1395

تهران – رئیس هیئت اجرائیه و مسئول تشکیلات جبهه ملی ایران

دکتر حسین موسویان

*****

 

قدردانی کنگره از ارسال پیامها

دریافت این دو پیام موجب دلگرمی نمایندگان کنگره شد و هیات اجرائی به این وسیله مراتب امتنان، تائید و قدردانی کنگره را به آقایان ادیب برومند و دکتر حسین موسویان ابراز میدارد.

 

هیات اجرائی سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

مهندس کامبیز قائم مقام ـ مهندس بهمن مبشری – دکتر همایون مهمنش
29 آذر ۱۳۹۵ برابر 19 دسامبر ۲۰۱۶
info@iranazad.info
http://www.iranazad.info

iranazad.info
http://www.iranazad.info

 

 
بازگشت به صفحه اول  
 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران