بازگشت به صفحه اول  
 
 

پیام کنگره دکتر غلامحسین صدیقی (کنگره چهارم)

به

مردم ایران

هموطنان گرامی!

با وجود مشکلات عدیده ای که نظام جمهوری اسلامی برایتان ایجاد میکند و با عواقب وخیم آن بطور روزمره دست و پنجه نرم میکنید، در مقابله پیگیر شما علیه این حکومت جهل و دروغ و فساد کمترین خللی وارد نشده است. اعتراضات پیگیر کارگری در جوار تظاهرات گسترده معلمان فقط بخشی از مقاومت شما را که در همه سطوح جامعه بچشم میخورد به نمایش میگذارد. بطوری که دستگاه سرکوب عاجز از اعتراضات گسترده شما، جز اینکه چند نفر را دستگیر کند، نمیتواند کاری انجام دهد. اعتراض شما برحق است چون به چشم خود می بینید که حکومت و اطرافیان فاسد آن با اختلاس و غارت اموال عمومی چه بساطی براه انداخته اند. انحطاط اخلاقی این نوکیسگان بی سواد و جاهل به جائی رسیده که حتی از نمایش دلارهای نفتی که بخاطر حضور در باندهای مافیائی حکومت به چنگ آورده اند، شرم هم ندارند. جامعه از فرط استیصال در حال انفجار است و این عده قلیل که در حکومت اسلامی بدون کوچکترین شایستگی به ثروتهای باد آورده ای رسیده اند، نمک بر زخم شما مردم می پاشند.

حکومت بجای دستگیری و مجازات مفسدین و چاره جوئی برای مقابله با انحطاط و فساد اخلاقی که بوجود آورده به حمایت از دستیاران فاسد خود میپردازد. از پاسدار و معمم حکومتی گرفته تا نیروهای بسیجی و حزب اللهی، کاری جز این ندارند جز اینکه نگذارند آب خوش از گلوی کسی پائین برود. آنها دائما بر سر سهم بیشتر از قدرت و غنائم به چنگ آمده در نزاع با یکدیگرند و باعث شده اند که دلهره و بیم ناشی از این همه آشوب و در هم ریختگی که روح و جسم شما را فرسوده، هیچگاه قطع نشود. آنها دائما امنیت قبرستانی را که حاکم ساخته اند به رخ شما میکشند و با اشاره به عراق، سوریه، افغانستان و یمن که خود مستقیما در بوجود آمدن آن سهیم بوده اند، شما را از عواقب شومی که در فقدان جمهوری اسلامی در انتظار کشور است، میترسانند.

باید بر همگان ثابت شده باشد که جمهوری اسلامی قادر به تامین امنیت و ثبات که لازمه پیشرفت و شکوفائی است نمیباشد. آنچه که تاکنون انجام شده، باعث انزوای سیاسی و شکستی 36 ساله بوده که به قول خودشان به منظور صدور انقلاب اسلامی صورت گرفته است. اقلیت حاکم که فقط با تکیه به اسلحه حکومت میکند، بجای در نظر داشتن منافع و مصالح ملی دائما با تحریکات و دخالتهای نظامی در کشورهای همجوار در تدارک تحمیل جنگی دیگر به ایران است. کسانیکه تاکنون جز شکستهای مفتضحانه در همه سطوح، قابلیتی از خود نشان نداده اند، سعی دارند بعد از نوشیدن جام زهر انرژی هسته ای از طریق "نرمشهای قهرمانانه" بحران جدیدی را جانشین بحران قبلی سازند. کاری که متاسفانه از حمایت مستقیم و غیر مستقیم نیروهای جنگ طلب و مخرب خاورمیانه برخوردار است. در این شرائط وظیفه ما اینست که با کمک نیروهای صلح طلب و ضد جنگ و خشونت منطقه در برابر نیروهای مخرب و جنگ طلب به مقابله برخیزیم.

نمایندگان کنگره امیدوارند که هرچه زودتر وفاق ملی بر علیه جور و فساد و بی عدالتی حکومت در بین میهن دوستان پای گیرد تا بتوانیم بزودی شاهد رهائی کشورمان از این بختک شوم تاریخ باشیم. تا کنون بارها و بارها بر شما هموطنان گرامی ثابت شده است که جبهه ملی ایران و فعالان آن خواستی جز آسایش و رفاه، تحقق حقوق مردم و سربلندی کشور نداشته و همواره از آغاز زمامداری دکتر مصدق تا به امروز در این راه گام برداشته اند. انتظار ما اعضا و هواداران جبهه ملی از شما مردم شرافتمند و ستمدیده کشور این است که آن اعتمادی را که تا بحال به جبهه ملی و اهداف آن ابراز نموده اید، همچنان حفظ کنید. مطمئن باشید که ما با همه توان خود در برابر همه خطراتی که کشور را تهدید میکند خواهیم ایستاد، هیچگاه از راهی که دکتر محمد مصدق در پیش پای ما نهاده منحرف نخواهیم شد و برای روزی که تمامی مردم ایران بتوانند با استقرار حکومتی ملی و متکی به آراء مردم جای بحق خود را در بین ملل متمدن جهان کسب نمایند، همچنان تلاش خواهیم نمود.

کنگره چهارم سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

وین ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ برابر ۲ و ۳ مه ۲۰۱۵

 

انتشار از:

هیات اجرائی سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ برابر 18 مه ۲۰۱۵
info@iranazad.info
http://www.iranazad.info

 

 

 

 
 
بازگشت به صفحه اول  
 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران