بازگشت به صفحه اول  
 
 

از خانم نسرین ستوده میخواهیم پس از 42 روز به اعتصاب غذای خود پایان دهد

سرکار خانم نسرین ستوده، وکیل مدافع زندانی،

رژیم ضد مردمی جمهوری اسلامی پاداش شما که با تمام وجود، وکیل مدافع حقوق و آزادی های فعالان سیاسی و مردم بوده اید را با سرکوب و زندان داده و بیش از دو سال است که شما در زندان بسر می‌برید. اکنون 42 روز است که در اعتراض به عدم امکان ملاقات حضوری با فرزندان خود و سایر تضییقاتی که رژیم علیه شما و خانواده تان ایجاد نموده است، دست به اعتصاب غذا زده اید. در این مدت مسئولان زندان نه تنها خواسته های به حقتان را تامین ننموده اند، بلکه شما را تنبیه انضباطی کرده، 17 روز در یک سلول انفرادی نگاه داشته اند.

شما که از روز چهارشنبه ۲۶ مهر ماه سال ۱۳۹۱ دست به اعتصاب غذای نامحدود زده، شکنجه های جسمی و روحی جمهوری اسلامی و فشارهای شدید حکومت برای شکستن عزم راسخ اتان را تحمل نموده اید باید بدانید که اعتصاب غذای شما تا کنون انعکاس گسترده ای داشته است. شما و آقای جعفر پناهی به دریافت بالاترین جائزه حقوق بشر اروپا، جائزه ساخاروف، نائل آمدید. بسیاری از سازمانها و شخصیت های بین المللی و در میان آنها خانم هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه آمریکا دریافت این جائزه را به شما تبریک گفتند و  تا جند روز دیگر عکس شما بر سر در ورودی پارلمان اروپا نصب خواهد گردید. در این مدت روزی نبوده که هموطنانتان در سراسر جهان در دفاع از شما به برگزاری حرکات اعتراضی و میتینگ دست نزده باشند.

رژیم که تصور مینمود با به بند کشیدن شما و سایر مدافعان حقوق مردم مانند آقایان عبدالفتاح سلطانی، محمد سیف زاده و محمدعلی دادخواه، مبارزات وکلای مدافع حقوق مردم را خاموش کرده و آنان را از اثر انداخته است، امروز می بیند که شما حتی در درون زندانها نیز دست از مبارزه و اثرگذاری برنداشته اید. با اینهمه اکنون پس از 42 روز اعتصاب غذا، هم میهنان شما که شاهد مبارزات شجاعانه شما در دفاع از حقوق و آزادی های ایرانیان بوده اند، نگران جان و سلامتی شما میباشند.

حال که صدای شما بگوش هموطنان و مراجع حقوق بشری در سراسر جهان رسیده است سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور مصرانه از شما میخواهد که برای حفط جان خویش به اعتصاب غذای خود پایان دهید. بیاد آورید که در ایران آینده برای رسیدگی به جنایات نظام جمهوری اسلامی در کمیسیون حقیقت یاب و دادگاههای صالحه ای که تشکیل میشود به حقوقدانان شجاع و با تجربه ای نیاز است که تجربه عینی در این زمینه ها داشته باشند. مضافا اینکه هر صدمه ای که به شما وارد شود مستقیما بر روحیه جوانان کشور که باید به چنین آینده ای امیدوار بمانند تاثیرات منفی خواهد داشت. در این شرائط که هدف مسئولان رژیم از پای درآوردن مبارزان راه آزادی میباشد، درست آنست که شما آنها را در اجرای این نقشه یاری ننمائید.

سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

8 آذر 1391 برابر 28 نوامبر 2012

info@iranazad.info

http://www.iranazad.info/

 
 
بازگشت به صفحه اول  
 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران