بازگشت به صفحه اول  
 
 

از مردم جهان برای جلوگیری از وقوع فاجعه جنگ کمک بخواهیم!

ما در هیچ شرایطی در کنار و یا در پشت رژیم سرکوبگر جمهوری اسلامی قرار نخواهیم گرفت!

اینروزها اخبار مربوط به تهدید حمله نظامی از سوی دولت های غربی و دولت اسرائیل بصورت وسیعی در رسانه های جهان منتشر شده است. این موضوع که آیا این تهدیدات یک جنگ روانی برای مرعوب کردن حاکمین ایران مانند گذشته است یا زمینه سازی برای حمله نظامی و یک جنگ واقعی، در آینده روشن خواهد شد.

عکس العمل حکومت جمهوری اسلامی به این تهدیدات این شبهه را تقویت میکند که علی خامنه ای و گروه فاسدی که بر ایران حکومت میکنند، قصد دارند بجای جلوگیری از وقوع جنگ به استقبال آن بروند. حکومتی که بقای نظام خود را مدیون گروگانگیری و جنگی هشت ساله با کشور عراق میداند و این دو فاجعه را «انقلاب دوم» و «برکت» برای نظام میشناسد، تعجب آور نیست که اکنون نیز در پی آن باشد تا برای حفظ خود با زیر پای گذاشتن مصالح مردم و کشور به پیشواز جنگ برود، تا شاید بزعم او مردم در برابر هجوم خارجی از آن حمایت نمایند و همچنین بتواند مخالفان را سرکوب، مردم ایران را که با اکثریت غیر قابل انکار مخالف نظام جمهوری اسلامی هستند مرعوب و شکاف هائی را که در راس حکومت پدیدار شده است بپوشاند.

ما در صورت وقوع یک جنگ خانمانسوز تنها حکومت استبدادی جمهوری اسلامی را مسئول آن میدانیم. حکومتی که بجای از میان بردن شبهات و نگرانی های جامعه جهانی با ادامه تحریکات باعث گسترش تحریمهای اقتصادی، صدور قطعنامه های گوناگون سازمان ملل متحد در اعتراض به تداوم تجاوزات حکومت به حقوق بشر در ایران و بالاخره انزوای کامل ایران و مردم نگونبخت آن در جامعه جهانی شده است. سی سال و اندی است که رفتار خارج از عرف جامعه جهانی این حکومت تنها بر تعداد دشمنان ایران افزوده است. سران رژیم هیچگاه نخواسته اند با برقراری یک رابطه معقول با دیگر کشورهای جهان قدمی در راه ثبات و حفظ منافع ملی ایران بردارند.

اعلام پشتیبانی از چنین حکومتی در صورت وقوع جنگ تنها به ترغیب حکومت در ادامه سیاست های سرکوب گرانه اش خواهد انجامید. تنها مخالفت با آتش افروزان جنگ کافی نیست، باید هرچه بیشتر از این حکومت، که ما را به این دوران بحرانی کشانده، پرده دری نمود و در کنار آن عواقب و نتایج جنگ احتمالی را برای مردم آگاه و دلسوز جهان روشن ساخت.

لازم است در فعالیت های روشنگرانه به مردم جهان اعلام نمائیم که ما در هیچ شرایطی از این نظام عقب افتاده مذهبی و حکومت استبدای دفاع نمی نمائیم و در هیچ زمانی در کنار یا در پشت سرکوبگران مردم قرار نمیگیریم. ما با این گروه غارتگر ثروتهای ملی که هیچگونه اعتنائی به صیانت و نگاهداری مملکت و امنیت مردم کشور نداشته و ندارند، مبارزه میکنیم.

ما آتش افروزان این جنگ احتمالی که جان و مال مردم بیگناه برایشان پشیزی ارزش ندارد را محکوم میکنیم. ما بسهم خود همه مبارزان راه آزادی را بخصوص در خارج از کشور فرا میخوانیم که خطرات و مصیبتهای پیش رو را جدی گرفته و برای مقابله با آن بیکار ننشینند. باید در حد توان خود به مبارزه ای وسیع برای آ گاهی مردم جهان بپردازیم و برای جلوگیری از برافروخته شدن آتش جنگ در ایران آنچه را که در توان داریم انجام دهیم.

هیات اجرائی سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

مهندس کامبیز قائم مقام ـ مهندس بهمن مبشری - دکتر همایون مهمنش

هیجدهم آبان 1390 برابر نهم نوامبر 2011

info@iranazad.info

http://www.iranazad.info/

 

 
 
بازگشت به صفحه اول  
 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران