بازگشت به صفحه اول  
 
 

دولت اسرائیل مغایر صلح جهانی و منافع مردم منطقه عمل میکند

دولت اسرائیل تنها چند روز پس از آن که محمود عباس رئیس تشکیلات خود گردان فلسطين درخواست رسمی برای عضويت کامل کشور فلسطين با بيت المقدس شرقی بعنوان پایتخت را به سازمان ملل ارائه داد، مجوز ساخت يک هزار و صد واحد مسکونی را برای شهروندان اسرائیل در کرانه باختری صادر نمود. این اولین بار نیست که دولت اسرائیل سیاست نظامیگرایانه و بی اعتقادی خویش به صلح را به نمایش میگذارد و بدین ترتیب خلاف صلح جهانی و منافع تمامی مردم منطقه عمل مینماید. بعد از نزدیک به شصت سال جنگ و خونریزی میان اعراب و اسرائیل، سیاستمداران اسرائیل هنوز متوجه نشده اند که این نزاع راه حل نظامی ندارد، آنها حتی با پیشرفته ترین سلاح ها نیز نمیتوانند اراده مردم فلسطین را خرد کنند و با زورگوئی بیشتر، تنها خود را میان مردم منطقه و جهان بیشتر بی اعتبار و منزوی میسازند.

سیاست های اسرائیل از آغاز نقش عمده در ناآرامی های منطقه داشته و وسیله ای به  دست حکومت های تمامیت خواه و دیکتاتوری هائی مانند جمهوری اسلامی در ایران، صدام حسین در عراق، خانواده اسد در سوریه، طالبان در افغانستان و قذافی در لیبی بوده است تا با ادعای دفاع از مردم فلسطین به سرکوب مردم کشورهای خویش بپردازند.

سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور مانند همیشه خواهان صلحی عادلانه و پایدار میان فلسطین و اسرائیل است. ما تشکیل کشور مستقل فلسطین را حق مسلم مردم این کشور میدانیم و از آن صمیمانه پشتیبانی مینمائیم. ما کارشکنی های دولت اسرائیل برای جلوگیری از موفقیت مذاکرات صلح را ادامه سیاست های تجاوزکارانه آن دولت، منافی صلح جهانی، منافع مردم اسرائیل، فلسطین و کل منطقه خاورمیانه میشماریم و چنین اقدامات و سیاستهایی را شدیدا محکوم میکنیم.

هیات اجرائی سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

مهندس کامبیز قائم مقام ـ مهندس بهمن مبشری - دکتر همایون مهمنش

چهارشنبه ششم مهر 1390 برابر بیست و هشتم سپتامبر 2011

info@iranazad.info

http://www.iranazad.info/

 

 
 
بازگشت به صفحه اول  
 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران