بازگشت به صفحه اول  
 
 

ا

این بار نیز کوشش برای تخریب جبهه ملی ایران ناکام میماند

 

چند روزی است که ما شاهد نوشته های توهین آمیز علیه جبهه ملی ایران و رهبران ارجمند آن میباشیم. سیاست ما همواره تحمل این حملات و تمرکز نیروی خود بر افشاء جنایات و سیاست های رژیم و زمینه سازی برای تحقق آزادی، دموکراسی و جدائی دین از حکومت در ایران بوده است. متاسفانه این بار بدلیل پخش وسیع ادعاهای های نادرست و بشدت خالی از حقیقت این نوشته ها، مجبور به پاسخگوئی شده ایم.

جبهه ملی ایران در شرایط کنونی بدون تردید بعنوان نماد سکولاریسم و ادامه دهنده راه دکتر مصدق، تشکیلاتی با ثبات و مورد اعتماد مردم ایران بحساب میآید. اگرچه حکومت جمهوری اسلامی سالهاست که جبهه ملی را در محاصره و عدم ارتباط مستقیم با مردم قرار داده، ولی هرگز نتوانسته است از اعتماد عمیق مردم ایران نسبت به این سازمان ذره ای بکاهد. حضور تصویر مصدق به عنوان نماد آزادی و دمکراسی و سکولاریسم در نمایشات اعتراضی مردم خود نشانه اعتماد ایشان به مصدق و راه اوست که جبهه ملی تبلور سازمان یافته آن است.

جبهه ملی ایران طی شصت سال گذشته تنها مورد محاصره و تعدی حکومتهای دیکتاتوری نبوده، بلکه دشمنان مردم ایران بصورت های گوناگون پنجه بر صورت سازمان کهنسال ما به این امید کشیده اند که از وجهه والای آن بکاهند. آنها گاه با نقاب دوستی در کنار دشمنان تاریخی جبهه ملی ایران قرار گرفته و کوشیده اند با جعل نام جبهه ملی ایران به دشمنان قسم خورده آن اعتباری ببخشند. و گاه در نقاب دلسوزی برای جبهه ملی ایران به رهبران آن حمله برده اند ولی تمهیداتشان همیشه ناموفق بوده است. امروز این نمایش با کارگردانی گروهی تکرار میشود که کوشش دارد با جلو انداختن افرادی بی اعتبار با نشر اکاذیب، ادعاهای بی پایه و لجن پراکنی علیه یکی از محبوب ترین رهبران جبهه ملی ایران و همراه ایشان جبهه ملی ایران را بی اعتبار جلوه دهد. برخورد این افراد به مسئولان مورد اعتماد و شخصیت های سازمان ما، بیشتر از آنکه اعمال بقائی و مکی را بخاطر آورد، یاد آور رفتار توهین آمیز میراشرافی ها است. اعضا و هواداران جبهه ملی ایران با چنین نمایش های زشت و نازلی آشنایند و بخوبی میدانند که این بار نیز هدف مانند همیشه ضربه زدن به جبهه ملی ایران است.

ما به مبارزات آقای ادیب برومند ریاست شورای رهبری جبهه ملی ایران، که سالهاست با نهایت شهامت و صمیمیت در خط مقدم این جبهه ایستادگی نموده و در پیشبرد هدفهای والای این نهضت از هیچ کوششی فرو گزار نکرده است، احترام میگذاریم. آقای ادیب برومند که امروزه آماج حملات این جنگ روانی علیه جبهه ملی ایران قرارگرفته اند، نه تنها مورد اعتماد و احترام افراد سازمان ما می باشند بلکه در میان مبارزین راه آزادی و جامعه روشنفکران ایران مقام شایسته ای را احراز نموده اند. آقای ادیب برومند، شاعر ملی و از نگهبانان فرهنگ ایران بشمار میروند. ما به مبارزات و کوششهای شصت ساله شخصیت هائی چون دکترحسین موسویان، ریاست هیآت اجرائی جبهه ملی ایران و دکتر مهدی مؤید زاده از مبارزین قدیمی و از اعضای شورای مرکزی جبهه ملی ایران، احترام می گذاریم و اجازه نمی دهیم افراد دروغگو و بی صلاحیتی که نه اخلاق مبارزه را آموخته اند و نه احترام به راه مصدق را که تمامی آن دفاع از حرمت انسان است، با اهانت های ناروا نشانه بگیرند. آنها با اینگونه رفتار تنها عرض خود را میبرند.

ما سالهاست که اینگونه ناملایمات، سختی ها، و زمانهائی حتی قتلها و شکنجه ها و ترورها را پشت سر گذاشته ایم و ابائی از اینکه در آینده نیز با مشکلاتی این چنین روبرو شویم نداریم.... بی اعتنا به این قیل و قال ها همچنان با اعتماد براه خود برای استقرار آزادی و دمکراسی در ایران ادامه میدهیم و پاسخ ما به این بد خواهان آگاه یا نا آگاه دست کوتاه، چیزی نمی تواند باشد مگر:

شب پره گر وصل آفتاب نخواهد/ گرمی بازار آفتاب نکاهد!

هیات اجرائی سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

مهندس کامبیز قائم مقام ـ مهندس بهمن مبشری - دکتر همایون مهمنش

نوزدهم اردیبهشت 1390 برابر نهم مه 2011

info@iranazad.info

http://www.iranazad.info/

 
 
بازگشت به صفحه اول/A>  
 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران