بازگشت به صفحه اول  
 
 

 

آدم ربائی معرف ترس حکومت از گسترش مبارزات مردم است

برخورد حکومت ها با آزادی و گوهر وجود انسانی معرف خصلت آنان است. نگاهی کوتاه به رفتار جمهوری اسلامی با آقایان میرحسین موسوی و مهدی کروبی معرف رفتار خودسرانه و قانون شکنی حکومت است.

سران حکومت آقایان موسوی و کروبی را بدلیل اعتراضشان به تقلب در آراء مردم، سران فتنه نامیدند، سپس ادعا کردند که سران فتنه مبالغ هنگفتی از خارج دریافت کرده اند و بالاخره نمایندگان مجلس شورای اسلامی بدون اینکه حتی جرم آنها روشن باشد و یا اینکه خواهان رسیدگی دادگاهی به عملکرد ایشان باشند، به نحوی شرم آور و با مشت های گره کرده خواهان اعدام ایشان شدند. رفتاری بدور از اعتبار و حیثیت کسانی است که خود را نماینده مردم میدانند.

چند روز است که آقایان موسوی و کروبی و همسرانشان خانم زهرا رهنورد و خانم فاطمه کروبی توسط عمال رژیم ربوده شده اند و مقامات مسئول حتی خود را موظف به اعلام محل اقامت آنان نمیدانند و دادستان تهران، وزیر امور خارجه و دیگر مقامات مسئول، مشتی دروغ و لاطائلات آشکارا ضد و نقیض تحویل مردم میدهند. از یکطرف ادعا میکنند که آنها زندانی نشده اند ولی از طرف دیگر به فرزندانشان اجازه داده نمیشود که والدین خود را ملاقات نمایند. به این اقدام نمیتوان جز "آدم ربائی حکومتی" نامی نهاد.

بدون شک رفتاری که با آقایان موسوی و کروبی که همواره طرفداری خود را از نظام جمهوری اسلامی اعلام نموده اند، میشود، در مورد مخالفین نظام بمراتب شدیدتر است. سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور که طرفدار آزادی، دموکراسی و جدائی دین از حکومت و رعایت حقوق و آزادی های کلیه شهروندان است، آدم ربائی حکومت را بشدن محکوم نموده، از دادستان دادگاه کیفری بین المللی میخواهد که در گزارش اولیه خود پیرامون جنایات اخیر رژیم اسلامی، اسامی متهمان به این جنایات علیه بشریت را منتشر نمایند. ما همچنین از کلیه سازمان های سیاسی آزادیخواه و طرفدار حقوق بشر انتظار داریم که برای آزادی این هموطنان مبارز و سایر زندانیان سیاسی ایران از هیچ کوششی دریغ نورزند.

هیات اجرائی سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

مهندس کامبیز قائم مقام ـ مهندس بهمن مبشری - دکتر همایون مهمنش

دوازدهم اسفند 1389 برابر سوم مارس 2011

info@iranazad.info

http://www.iranazad.info/

 
 
بازگشت به صفحه اول/A>  
 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران