بازگشت به صفحه اول  
 
 

 

جنجال آفرینی های احمدی نژاد برای پوشاندن درماندگی جمهوری اسلامی در حل مسائل کشور است

بار دیگر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کودتای 22 خرداد 1388 با طرح مطالبی جنجالی و بی اساس تمام کوشش خود را برای دامن زدن به تنش ها میان جمهوری اسلامی و سایر کشورهای دنیا و دور کردن ایران از جامعه جهانی بکار گرفت. وی در سخنرانی خود بخشی از حکومت آمریکا را مسئول واقعه ویرانگر 11 سپتامبر در نیویورک دانست و بدین ترتیب از یک اقدام جنون آمیز تروریستی که طی آن چند هزار انسان به قتل رسیدند، استفاده ابزاری نمود.

برای توضیح انگیزه رفتار احمدی نژاد در سازمان ملل لازم است به اوضاع کشور نگاهی بیاندازیم: به برکت سیاست های نابخردانه جمهوری اسلامی، امروز ایران در بحران شدید اقتصادی و سیاسی بسر میبرد. گرانی، بیکاری و فقدان امنیت بطور روز افزونی زندگی را بر مردم، بویژه طبقات محروم جامعه، تباه کرده است. تحریم ها فشار بر حکومت، اقتصاد و مردم را تشدید کرده است. بحران هسته ای همچنان لاینحل مانده و خطر جنگ، دائمی شده است. اعتراض مردم با گلوله پاسخ داده میشود، بهترین جوانان و فعالین سیاسی کشور در زندان بسر میبرند و حقوق و آزادی های مردم به شدیدترین وجهی پایمال میشود. در این شرائط حکومت بجای کوشش برای حل معضلات کشور، با جنجال آفرینی و دروغگوئی به تولید معضلاتی جدید میپردازد.

از سال گذشته که مبارزات مردم ایران برای حقوق و آزادی های خود، عدم مشروعیت رژیم را بیش از پیش آشکار نموده است، شاهد تشدید دروغگوئی های اقلیت حاکم میباشیم. این دروغگوئی و جنجال آفرینی ها که در تقابل با منافع ملی ایران است، ضمن آنکه کوشش برای جلب پشتیبانی بنیادگرایان مذهبی منطقه نیز هست، با هدف پوشاندن درماندگی جمهوری اسلامی در حل معضلات کشور صورت میگیرد.

ما بار دیگر توجه مردم جهان را به این نکته جلب میکنیم که مردم ایران صلح جو و خواهان تعامل با جامعه جهانی میباشند. احمدی نژاد نماینده ایران نیست و سخنان جنجالی او ربطی به مردم ایران ندارد.

هیات اجرائی سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

مهندس کامبیز قائم مقام ـ مهندس بهمن مبشری - دکتر همایون مهمنش

سوم مهرماه 1389 برابر بیست و پنجم سپتامبر 2010

info@iranazad.info

http://www.iranazad.info/

 
 
بازگشت به صفحه اول  
 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران